Мета: розширити знання учнів з національ­ної символіки, докладніше ознайомитися з іс­торією і значенням Державного Прапора як символу держави сприяти формуванню на­ціональної свідомості учнів; виховувати по­чуття патріотизму, розуміння своєї причет­ності до долі України.


Мета: узагальнити знання прикмет осені, особливостей кожного осіннього місяця. Розвивати артистичні здібності дітей, їх мовлення, логічне мислення. Виховувати любов до природи, свідому дисципліну, колективізм.


Мета: поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам'яті, навичок поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості.


Мета уроку: розкрити багатий духовний світ Т. Г. Шевченка, з’ясувати вплив постаті поета та його творчого доробку на формування національної самосвідомості; поглибити знання з літературного краєзнавства; виховувати любов до рідного краю.


Мета: розширити знання учнів про рідний край та життя Т.Г. Шевченка, ознайомити з деякими відомостями життя поета та описами рідного краю в його творах . Розвивати навички виразного читання, збагачувати словниковий запас учнів, вчити давати характеристику дійовим особам, робити висновки з прочитаного. Виховувати почуття любові і поваги до свого рідного краю та світлого образу поета - мислителя Т.Г.Шевченка.


Мета: виховувати в дітях любов до родини; навчати учнів чемного й шанобливого ставлення до батьків, рідної домівки, «малої Батьківщини», свого народу, рідної мови, країни; формувати в дітей почуття обов’язку перед батьками, вміння висловлювати щирі почуття до рідних; сприяти розширенню духовного світу учнів.


Мета: прилучити дітей до джерел національної icтopiї, культури; сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу; пробуджувати національну свідомість; загартовувати дітей фізично i морально.


Мета: вчити дітей премудростям жіночої справи (вишивка, бісер, шиття, кулінарія), розвивати всесторонні вміння дівчаток і хлопчаків бути господарем і господинею; виховувати повагу і любов до дівчинки, мами, жінки, любов до України і своєї малої батьківщини.


Як нестримно летить час, ще зовсім недавно ми тішилися новорічними святами. А вже почався відлік останнього місяця зими — лютого. Хоча він за своїм характером найпримхливіший, або, як кажуть у народі, найконозистий, та все ж сонечко вже повертає на весну — поступово день збільшується. Мудро відмічено у народному прислів’ї: «Лютневий сніг весною пахне».


Мета: Показати, як незнання елементарних правил може вплинути на життя та здоров’я людей.


1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-63