Мета: - активізувати знання учнів про мистецтво Італії в Епоху «титанів»; - поглибити знання учнів про образотворче мистецтво Італії епохи Відродження.


Мета: - закріпити знання про античну скульптуру та її митців; - ознайомити з творчістю видатних скульпторів Мікеланджело та Родена;


Мета: - активізувати знання учнів про скульптуру її види та засоби вираження; - поглибити знання учнів про античну скульптуру та видатних давньогрецьких скульпторів; - розширити знання учнів про скульптуру, як «гімн людині» у мистецтві.


Мета: - ознайомити з кращими зразками архітектури Близького і Далекого Сходу; - формувати знання про специфічні особливості архітектури Близького і Далекого Сходу.


Мета: - закріпити знання про риси романського та готичного стилів у архітектурі Європи; - поглибити знання про західноєвропейську архітектуру барокового та класицистичного стилів; - навчити вирізняти в архітектурі особливості елементів вивчених стилів.


Мета: - активізувати знання учнів про архітектуру, її види, особливості та засоби вираження; - поглибити знання про стиль в архітектурі; - розширити поняття про характерні особливості середньовічної архітектури Європейських країн, зокрема пророманський стиль особливості та готичної архітектури.


1-10 11-16