Мета уроку: розглянути правила поведінки пішоходів; розвивати знання учнів про правила поведінки при ДТП як свідка або учасника.


Мета уроку: розглянути правила поведінки під час пожеж; розвивати практичні вміння та навички поводження із засобами пожежогасіння.


Мета уроку: розглянути можливі небезпечні ситуації в будівлях, комунальних мережах та алгоритми дії в небезпечних ситуаціях; розвивати знання учнів про попередження небезпечних ситуацій у будівлях; формувати практичні вміння та навички звернення по допомогу.


Мета уроку: розглянути правила безпечного поводження з речовинами побутової хімії; розвивати навички надання першої допомоги при потраплянні небезпечних речовин на шкіру, слизові оболонки та отруєнні.


Мета уроку: розглянути правила безпечного користування газовими приладами; розвивати знання учнів про наслідки порушення правил безпечного користування газовими приладами.


Мета уроку: розглянути правила електробезпеки в побуті та дію електроструму на організм людини; розвивати знання учнів про наслідки необережного поводження з електроприладами та електродротами.


Мета уроку: розглянути поняття безпеки та небезпеки повсякденного життя.Мета уроку: розглянути методи запобігання ВІЛ-інфікуванню; розвивати уявлення учнів про взаємозв’язок наркоманії і ВІЛ-інфікування; виховувати толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.


Мета уроку: розглянути негативний вплив на здоров’я підлітків тютюнового диму, алкоголю, наркотичних і токсичних речовин; розвивати вміння учнів аналізувати процеси формування наркотичної залежності під дією нікотину, алкоголю, наркотичних і токсичних речовин.


Мета уроку: розглянути поняття корисних і шкідливих звичок; розвивати знання учнів про залежність здоров’я від корисних і шкідливих звичок.


1-10 11-19