Мета: - активізувати знання учнів про паркову культуру Європи та її особливості; - ознайомити учнів з особливостями паркової культури Японії.


Мета: - активізувати знання учнів про ландшафтну архітектуру та паркову культуру її види; - ознайомити учнів з парковою культурою Європи.


Мета: - активізувати та узагальнити знання учнів про декоративно-прикладне мистецтво Далекого Сходу його види, техніки, та особливості; - дати уявлення про декоративно-прикладне мистецтво Африки.


Мета: - ознайомити з особливостями декоративно-прикладного мистецтва Близького Сходу; - порівняти на прикладах мистецьких творів особливості декоративно-прикладного мистецтва Близького та Далекого Сходу.


Мета: - активізувати знання учнів про декоративно-прикладне мистецтво його види, техніки, та особливості; - ознайомити з особливостями образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Далекого Сходу; - на прикладах визначити особливості декоративно-прикладного мистецтва Далекого Сходу.


Мета: - активізувати знання учнів про живопис, його види і жанри на прикладі російського живопису; - узагальнити на прикладах мистецьких творів особливості майстерності російських живописців; - поглибити знання учнів про творчість видатних представників російського живопису, особливості їх манери виконання та колориту.


Мета: - закріпити знання про живописну майстерність видатних іспанських фламандських та голандських живописців, їх манеру письма; - поглибити знання учнів про творчість видатних представників російського живопису; - порівняти на прикладах мистецьких творів особливості майстерності російських та європейських живописців.


Мета: - закріпити знання про живописну майстерність видатних іспанських митців; - сформувати уявлення про фламандський і голландський живопис.


Мета: - закріпити знання про живописну майстерність Ель Греко та Дієго Веласкеса; - поглибити знання учнів про творчість видатних живописців Іспанії — Франсіско Гойї та Сальвадора Далі.


Мета: - закріпити знання про живописну майстерність «великих італійців»; - поглибити знання про творчість видатних живописців Іспанії — Ель Греко та Дієго Веласкеса; - порівняти на прикладах мистецьких творів особливості майстерності Ель Греко та Дієго Веласкеса.


1-10 11-16