Мета уроку: перевірка і корекція рівня компетентності учнів з тем «Здоров’я і середовище існування життя» та «Життя і здоров’я людини».


Мета уроку: розглянути особливості догляду за зубами та порожниною рота; розвивати уявлення учнів про взаємозв’язок стану зубів та роботи травної системи.


Мета уроку: розглянути особливості догляду за тілом у підлітковому віці; розвивати розуміння значення особистої гігієни в підлітковому віці та дотримання гігієнічних вимог під час занять фізичними вправами.


Мета уроку: розглянути поняття йододефіциту, його наслідки та умови виникнення; розвивати знання учнів про профілактику йододефіциту.Мета уроку: розглянути поняття збалансованого харчування та його особливості в підлітковому віці; розвивати вміння учнів аналізувати та враховувати калорійність продуктів у щоденному раціоні.Мета уроку: розглянути поняття гармонійного фізичного розвитку підлітків; розвивати уявлення учнів про взаємозв’язок фізичного розвитку та статі підлітка.Мета уроку: розглянути чинники здоров’я, їх позитивний та негативний вплив на здоров’я людини; розвивати уявлення учнів про вплив клімату на здоров’я; формувати практичні вміння та навички добору одягу та взуття за сезоном і погодою.


Мета уроку: розглянути вплив природного та техногенного середовища на здоров’я людини; розвивати вміння учнів аналізувати стан навколишнього середовища за місцем проживання.


Мета уроку: розглянути складові навколишнього середовища та вплив довкілля на здоров’я; розвивати вміння учнів аналізувати вплив навколишнього середовища на людину.


1-10 11-19