Мета: виявити знання учнів з положень кримінального права, сприяти поновленню у пам‘яті учнів вивченого матеріалу, виявляти вміння застосовувати ці знання на практиці, прищеплювати правову культуру, критичне мислення.


Мета: Провести з дітьми народний обряд веснянок. Стимулювати потребу до самовираження в творчості. Виховувати повагу до народної творчості рідного краю: народних пісень, ігор, лічилок.


Мета: поглибити й удосконалити знання учнів про Велику Вітчизняну війну, про подвиг нашого народу в цій війні, формувати інформаційну компетентність учнів, викликати бажання вивчати історію держави, виховувати повагу до ветеранів війни.


Мета. Розширити уявлення дітей про красу природи взимку; розвивати позитивно-емоційне ставлення до пізнання навколишнього, розвивати читацькі уміння і навички, творчу уяву; вчити дітей правильно, виразно читати поетичні твори, зв’язно висловлювати свої думки; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати спостережливість, любов до природи, бажання допомагати пернатим друзям.


Мета: ознайомити дітей із символами, атрибутами Великодніх свят — кра­шанкою, писанкою, дряпанкою, пас­кою; вчити дітей розписувати писан­ки, виготовляти Великодні крашанки; організовувати прикрашання «Пас­хального дерева» та ігри з крашанка­ми; виховувати дітей на кращих тра­диціях українського народу.


Мета. Розширити знання учнів про доброту,її значення в житті людини. Стимулювати дітей до добрих вчинків. Вчити робити висновки. Розвивати зв’язне мовлення,вміння висловлювати свої думки. Виховувати чуйність,доброзичливість,співчуття до оточуючих.


Учитель Людяність, милосердя, добро. Такі знайомі нам ці слова. Все частіше ми говоримо про них, а чи кожна людина відкрита для добра? Чомусь сьогдні наше суспільство заражене вірусом егоїзму, зла і жорстокості.


Мета: Конкретизувати та узагальнювати знання дітей про роль фруктів і овочів в житті людини; сприяти розвиткові творчих здібностей учнів; виховувати любов і повагу до природи. Закріплювати в учнів техніку зчитування з губ. Активізувати набуті навички вимови.


МЕТА:На прикладах з життя ознайомити учнів з кримінальною відповідальністю, показати, які наслідки можуть мати звичайні пустощі; виховувати законопослушних громадян.


Мета. Формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Ознайомити дітей з українськими обрядами і звичаями. Пробудити почуття національної гідності.


1-10 11-20 21-30 31-40 ... 51-60 61-63