Мета. Розширювати знання дітей про народні традиції колядування, щедрування; навчати спостерігати, як у віршованих і прозових творах зображено святкування традиційних свят українського народу. Виховувати любов і повагу до народних звичаїв.


Мета: поглиблювати знання учнів про життя та творчість Л.Глібова; ознайомити з таким видом твору як байка; з його особливостями; вчити визначати ці особливості твору; удосконалювати вміння давати характеристику дійовим особам, робити висновки з прочитаного, вчити аналізувати вчинки героїв


Мета: - формувати уміння і навички аналізувати, робити висновки з прочитаного; - створити в уяві дітей художні образи казкових героїв; - збагачувати активний та пасивний словник учнів; - розвивати пізнавальні й творчі здібності, уяву, фантазію; - виховувати шанобливе ставлення до книги, інтерес до народної творчості та творчості письменників – казкарівМета: Вчити дітей читати в особах , аналізувати вчинки дійових осіб, давати їм характеристики , виховувати бажання допомагати дорослим і один одному, викликати негативне ставлення до ледарів.


Мета: ознайомити дітей із поняттям «чарівна казка»; вчити характеризувати дійових осіб залежно від їхньої ролі у творі; удосконалювати навички поділу тексту на частини, уміння будувати асоціативний кущ; виховувати бережливе ставлення, шану та любов до усної народної творчості.


Перевірте чи все готове у вас до уроку.А щоб наш урок пройшов добре, посміхніться один одному і скажіть на вушко щось приємне.


Мета. Розширити знання учнів про життя Т.Г. Шевченка, ознайомити з деякими відомостями про раннє дитинство поета. Розвивати навички виразного читання, збагачувати словниковий запас учнів, вчити давати характеристику дійовим особам, робити висновки з прочитаного. Виховувати почуття любові і поваги до світлого образу поета - мислителя Т.Г.Шевченка.


Мета. Збагатити знань учнів про ознаки пір року. Працювати над удосконаленням навичок самостійного опрацювання тексту . Збагачувати словниковий запас.


Мета уроку: вчити дітей аналізувати прочитане; збагачувати словниковий запас учнів; продовжити знайомити з народними символами України(калиною); розвивати навички читання, образне мислення; виховувати любов до рідної землі, повагу до народних символів, естетичні почуття.


Мета. Розширювати знання дітей про життєвий і творчий шлях Лесі Українки. Формувати вміння аналізувати віршовані твори, удосконалювати навички виразного читання віршів. Розвивати зв’язне мовлення учнів, уміти уважно слухати товаришів. Виховувати любов і повагу до творчості Лесі Українки.


1-10 11-20 21-30 ... 51-60 61-69