Мета: Розширити та поглиблювати знання дітей про Україну — рідну Батьківщину. Формувати громадянські якості учнів: патріотизм, людяність, працьовитість. Виховувати любов до рідного краю, його традицій, історії, розширювати пізнавальні інтереси школярів.


Мета: поглибити знання дітей про походження овочів на території нашої країни; розвивати творчі уміння і навички; виховувати товариськість; прищіплювати естетичний смак


Мета: формувати навички пошукової діяльності на основі спільної праці; узагальнити знання учнів про зміни в життті тварин взимку; вчити класифікувати та систематизувати ознаки; вчити працювати в групах; навчити учнів самостійно опрацьовувати матеріал з обраної теми; дати учням можливість долучитися до конкретних дій зі збереження зелених насаджень; виховувати дбайливе ставлення до природи.


Мета: • 1.Ознайомити з причинами виникнення пожеж; • 2.Систематизувати знання учнів про причини і наслідки пожеж; • 3.Активізувати пізнавальну і творчу діяльність учнів; • 4.Виховувати відчуття самозбереження; • 5.Формувати уміння правильно поводити себе в надзвичайних ситуаціях і швидко реагувати на небезпечні події.


Мета: допомогти учням якнайбільше дізнатися про світ професій, який нас оточує.


Мета: збагатити знання учнів про українські звичаї , про життя запорізького козацтва; сприяти розвиткові творчих здібностей учнів і бажанню берегти свою національну культуру, розвивати творчу уяву, естетичні почуття, навички артистизму і співу; виховувати глибокі почуття любові до української пісні, рідного краю, батьків, свого роду, прагнення бути сильними, сміливими, дружніми,поглиблювати в ігрових умовах почуття відповідальності та обов’язку перед своєю командою.


Мета:  поглибити у дітей поняття про дружбу;  навчити дітей цінувати дружбу та друзів, визначати у яких випадках людину можна назвати другом;  викликати у них прагнення бути справжніми друзями, виробляти у собі якості, які сприяють дружбі;


Ця зустріч допоможе учням: одержати загальне уявлення про різні види професій; одержати уявлення про навчальні заклади і професії, які можна одержати у них; знати переваги і слабкі місця навчальних закладів різного типу; формувати професійну спрямованість; відповідально відноситися до вибору подальшого шляху; розвивати творчий інтерес; виховувати повагу до людей різних професій; удосконалювати навички роботи в групах.


Мета: виховувати любов і бережливе ставлення до природи, до кожної тварини на землі; вчити бачити корисне і красиве поряд; формувати внутрішні мотиви діяльності активного захисника навколишнього середовища.


Мета: виховувати вміння обережно поводитися на вулиці, берегти своє здоров’я, розвивати пам’ять мислення , кмітливість, розширити знання учнів про правила дорожнього руху, дорожні знаки, світлофор та його призначення.


1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-63