Мета: розширити знання учнів про основні положення Конвенції про права дитини; виховувати правову свідомість учнів; сприяти самовдосконаленню, інтелектуальному і моральному розвитку учнів.


Мета: виховувати у дітей людяність, доброзичливість, гуманізм у стосунках, повагу, скромність, великодушність, пробуджувати інтерес до всього корисного, морального.


Поданий матеріал допоможе класному керівникові в підготовці старшокласників до сімейного життя: формування виважених поглядів на кохання, сім'ю, роз'яснення необхідності вивчати абетку сімейних стосунків ще до одруження.


Із віку у вік, із покоління в покоління складається, пишеться і переповідається історія держави, окремих її регіонів, сіл, міст. Віками складалася й передавалася від діда-прадіда до дітей-онуків історія кожного роду. Та чизнаємо її ми? Чи запам'ятали розповіді старших? Чи шануємо предків, пам'ять про них?


Мета: поглибити знання учнів про охорону рослин та природоохоронних територій; сформувати переконання про нагальну потребу охороняти довкілля, рослинний світ; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, естетичні почуття; виховувати дбайливе ставлення до природи, почуття відповідальності за стан довкілля.


Мета: ознайомити дітей зі змістом Червоної книги України і деякими рідкісними тваринами; розвивати творче мислення, пам’ять, увагу, вміння спостерігати за навколишнім світом; виховувати відповідальне ставлення до природи, навколишнього світу, до тварин.


Мета: Вчити учнів складати розповідь за малюнками і опорними словами; збагачувати лексичний запас учнів; виховувати любов і бережливе ставлення до природи.


Мета: активізувати знання дітей про школу і шкільне життя; формувати позитивну навчальну мотивацію, коригувати негативне ( ставлення до школи; розвивати емоційну сферу дитини, знижувати рівень тривожності, страхів, пов'язаних зі школою.


1-10 11-20 21-30 31-38