Вчитель. Сьогодні ми з вами побачимо, як пройшли три празники в оселі поважного господаря, його дбайливої господиньки та їхніх чудових діточок. За українським звичаєм ці свята відзначають в родинному колі. Тому гостювали в цьому домі ще й дідусь з бабусею.


Ведуча:За горами, за лісами Їдуть-їдуть дивні сани, І викрешують копита, Сріблом сонячним підбиті, В зоряній височині Метеори вогняні.


Мета: Продовжувати пізнавальні інтереси до історії свого родоводу, культури і побуту. Поширити знання про усну народну творчість українців. Виховувати інтерес до прекрасного в поезії, музиці, природі.


Звучать позивні «У лісі народилася». До зали вбігають двоє Скоморохів.


Мета: розказати про доброчинні справи святого Миколая; виховати в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, викликати бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів.


Мета: ознайомити школярів зі святом Святого Миколая, показати, як у народі шанобливо ставляться до Чудотворця, викликати у дітей почуття причетності до духовних цінностей нашого народу; розвивати творчі та комунікативні здібності дітей, прагнення до добрих справ; виховувати повагу до всіх, хто творить добро.


Ніч розкрила чорні крила, Землю в темряву сповила Сніг засипав всі дороги, І поля, і перелоги.


​(Піч, стіл, лавки, горщики, рогачі, кочерга, рушники, ряднинки, стільці, відра, коромисло. На заднику сцени – місяць, зорі.)


Ведуча. Ось і настав цей день. На вулиці зе­леніє розкішним, буйним цвітом весна. Сонце голубить нас своїм золотим промінням. Новий день обіцяє незна­йоме життя.



Вчитель Любі діти! До­рогі батьки, вся наша велика друж­на шкільна родино! Шановні гості! Ось і прийшов цей святковий день. На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки, сонце пестить нас своїм золотим промінням.


1-10 11-20 ... 231-240 241-250 251-260 261-270 271-280 ... 501-510 511-513