Мета. Навчати учнів виділяти головні думки та відтворювати їх, складати розповідь за малюнком. Розвивати уміння обговорювати прочитане. Виховувати шанобливе ставлення до книг, інтерес до нашої історії.


Мета: • Розширити знання дітей про казку (народну, літературну). Вчити визначати головну думку казки; • Формувати навички правильного, виразного читання. Збагачувати словниковий запас учнів; • Прищеплювати любов до казки.


Мета: ознайомити дітей із новим підручником; вчити орієнтуватися в ньому; навчати учнів виразно читати вірші, інтонувати речення, аналізувати прочитане; формувати в школярів інтерес до навчання; прищеплювати любов і повагу до школи.


Мета. Закріпити поняття про тварин, як частину живої природи. Розширити і уточнити уявлення дітей про різноманітність тваринного світу, середовище їхнього існування.


МЕТА: Розширити і закріпити знання учнів про птахів, їхню поведінку і спосіб життя, про роль і місце у природі, про значення у житті людини; поглибити знання учнів про зимуючих птахів нашої місцевості, про екологічні зв’язки між ними та навколишнім середовищем; розвивати інтерес, спостережливість; навчити правил поведінки в природі, учити замислюватися над наслідками своїх дій; виховувати в дітей дбайливе ставлення до пернатих друзів, любов і милосердя до всього живого на землі.


Мета уроку: формувати уявлення про те, що таке довкілля, природа, на основі спостережень; показати взаємозв’язок різних ланок природи; виховувати любов доприроди, бажання оберігати її.Мета уроку: збагачувати слухацький досвід першокласників, дати поняття «виконавець», «вокальна та інструментальна музика», «хор», «оркестр». Познайомити з варіантами виконання музичних творів. Розвивати музичний слух, образне мислення. Виховувати інтерес до класичної музики.


Мета уроку: познайомити учнів з різновидами музичних звуків, дати поняття «ритм». Розвивати співацькі навички, почуття ритму, творчі здібності школярів. Підтримувати бажання брати участь у колективній творчості.


Мета уроку: збагачувати музичний досвід учнів. Розвивати емоційно-образне мислення, звуковисотний слух, почуття ритму. Виховувати любов до музики, до природи.


Мета уроку: ввести учнів у світ музики. Пояснити правила співу та слухання музики, познайомити з основними поняттями, позначками щодо графічного зображення мелодії. Розвивати емоційну сферу учнів, музичний слух. Викликати зацікавленість різними видами музичної діяльності.


1-10 11-20 ... 481-490 491-500 501-510 511-513