Мета: допомогти учням якнайбільше дізнатися про світ професій, який нас оточує.


Ведучий. Одвічно у дні, коли зимове сонце поволі починає повертати на літо, люди радо зустрічають прихід Нового року, здоровлять один одного, зичать радості, щастя, достатку. Піснею та магічним словом прагнуть звеселити навколишній світ, сили природи, задобрити їх.


Мета: збагатити знання учнів про українські звичаї , про життя запорізького козацтва; сприяти розвиткові творчих здібностей учнів і бажанню берегти свою національну культуру, розвивати творчу уяву, естетичні почуття, навички артистизму і співу; виховувати глибокі почуття любові до української пісні, рідного краю, батьків, свого роду, прагнення бути сильними, сміливими, дружніми,поглиблювати в ігрових умовах почуття відповідальності та обов’язку перед своєю командою.


Мета:  поглибити у дітей поняття про дружбу;  навчити дітей цінувати дружбу та друзів, визначати у яких випадках людину можна назвати другом;  викликати у них прагнення бути справжніми друзями, виробляти у собі якості, які сприяють дружбі;


Ця зустріч допоможе учням: одержати загальне уявлення про різні види професій; одержати уявлення про навчальні заклади і професії, які можна одержати у них; знати переваги і слабкі місця навчальних закладів різного типу; формувати професійну спрямованість; відповідально відноситися до вибору подальшого шляху; розвивати творчий інтерес; виховувати повагу до людей різних професій; удосконалювати навички роботи в групах.


Мета: виховувати любов і бережливе ставлення до природи, до кожної тварини на землі; вчити бачити корисне і красиве поряд; формувати внутрішні мотиви діяльності активного захисника навколишнього середовища.


Мета: виховувати вміння обережно поводитися на вулиці, берегти своє здоров’я, розвивати пам’ять мислення , кмітливість, розширити знання учнів про правила дорожнього руху, дорожні знаки, світлофор та його призначення.


Мета: розширювати і поглиблювати уявлення про правила ввічливості, дати дітям можливість відчути « чарівну» силу слів ввічливості, сприяти формуванню доброти, делікатності, чуйності; розвивати етичну, естетичну компетентність; виховувати пошану до оточуючих.


Головною метою педагога є формування у дітей в доступних видах роботи перших вмінь планувати свої дії, передбачати їх результат. Вчитель повинен привчити дитину до здійснення задуманого, самостійно дотримуватись певних правил поведінки в суспільстві, збагачувати уяву дітей про оточуюче середовище.


Мета: Забезпечити відповідну рухову ак тивність учнів, вчитися дотримуватися правил гри у ігрових естафетах. Виховувати культуру рухів, силу волі, витримку. Формувати гуманні взаємини з однолітками, уміння співчувати, рідіти спільним результатам.


1-10 11-20 ... 281-290 291-300 301-310 311-320 321-330 ... 501-510 511-513