Мета: Систематизувати знання учнів про побутові електроприлади, даючи коротку довідку про утворення електричного струму. Познайомити з правилами безпеки при користуванні електроприладами. Розвивати мовлення, уяву, фантазію. Виховувати інтерес до теми, що вивчається; бажання дотримуватись правил безпечного користування електроприладами.


Мета: ознайомити учнів з небезпеками, які можуть підстерігати їх удома;формувати вміння і навички, які допоможуть уникнути небезпечних ситуацій вдома за відсутності дорослих; виховувати у дітей обережність, уміння діяти розсудливо в різних життєвих ситуаціях.


Безліч подвигів здійснили відважні козаки. Багатьох ворогів подолали: розгромили турків і татар, побили поляків, перехитрували москалів, а тепер на них чекає нелегка боротьба з лютим ворогом, ще більш страшним і підступним. Не раз приходилось хоробрим козакам тушити пожежу, але вони завжди виходили переможцями.


Вступ Основна частина 2.1. Розробка урока по темі « Безпека у побуті» 2.2. Розробка урока по темі «Відпочинок на природі» 2.3.Розробка уроку по темі « Сам удома. Як поводитись із незнайомцями.» 2.4. Виховний захід: « Казка « Колосок» на новий лад» (Надзвичайна ситуація. Піротехніка)МЕТА: обговорити з учнями небезпечні ситуації, які можуть трапитись в побуті; учити дітей обирати безпечні предмети й місця для розваг та уникати небезпечних ситуацій за відсутність дорослих; учити правил користування побутовою технікою


МЕТА: розширити уявлення дітей про природу як живий організм, учити бачити красу навколишнього світу, формувати відповідальне ставлення до навколишнього середовища, виховувати почуття любові, вдячності по відношенню до природи.


Мета: формувати в учнів уявлення про здоров'я, основні принципи його збереження та ведення здорового способу життя; розвивати вміння щодо поведінки та вчинків, які впливають на стан здоров'я людини.


Мета: • ознайомити учнів зі складовими компонентами їжі, з поняттям про корисну їжу і її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, з основами культури харчування, з традиціями харчування; • викликати інтерес до традиційного харчування українців та прагнення вживати національні страви як засіб збереження і зміцнення здоров’я; • розвивати гнучке самостійне мислення, спонукати бачити незвичайне у звичайному; • виховувати естетичний смак, дбайливе ставлення до здоров’я.


Мета: продовжувати знайомити дітей із лікарськими рослинами України та малої батьківщини; розкрити значення впливу деяких лікарських рослин на здоров’я людини; виховувати бажання берегти природу рідного краю.


Мета: ознайомити дітей із природними умовами своєї малої батьківщини; розкрити значення впливу природних чинників на здоров’я людини, особливо лікарських рослин; ознайомити учнів з комплексом ранкової зарядки № 2; виховувати бажання берегти свою національну культуру.


1-10 11-20 21-30 31-36