Мета: надати учням знання і практичні рекомендації про основи спілкування, познайомити дітей з видами спілкування, формувати культуру спілкування, сприяти об'єднанню дитячого колективу.


Мета: Систематизувати знання учнів про побутові електроприлади, даючи коротку довідку про утворення електричного струму. Познайомити з правилами безпеки при користуванні електроприладами. Розвивати мовлення, уяву, фантазію. Виховувати інтерес до теми, що вивчається; бажання дотримуватись правил безпечного користування електроприладами.


Мета: ознайомити учнів з небезпеками, які можуть підстерігати їх удома;формувати вміння і навички, які допоможуть уникнути небезпечних ситуацій вдома за відсутності дорослих; виховувати у дітей обережність, уміння діяти розсудливо в різних життєвих ситуаціях.


Безліч подвигів здійснили відважні козаки. Багатьох ворогів подолали: розгромили турків і татар, побили поляків, перехитрували москалів, а тепер на них чекає нелегка боротьба з лютим ворогом, ще більш страшним і підступним. Не раз приходилось хоробрим козакам тушити пожежу, але вони завжди виходили переможцями.


Вступ Основна частина 2.1. Розробка урока по темі « Безпека у побуті» 2.2. Розробка урока по темі «Відпочинок на природі» 2.3.Розробка уроку по темі « Сам удома. Як поводитись із незнайомцями.» 2.4. Виховний захід: « Казка « Колосок» на новий лад» (Надзвичайна ситуація. Піротехніка)МЕТА: обговорити з учнями небезпечні ситуації, які можуть трапитись в побуті; учити дітей обирати безпечні предмети й місця для розваг та уникати небезпечних ситуацій за відсутність дорослих; учити правил користування побутовою технікою


МЕТА: розширити уявлення дітей про природу як живий організм, учити бачити красу навколишнього світу, формувати відповідальне ставлення до навколишнього середовища, виховувати почуття любові, вдячності по відношенню до природи.


МЕТА. Дати учням поняття про стійкі і нестійкі ступені звукоряду. Розучити слова нової пісні одночасно із мелодією і рухами. Розвивати творчість та ініціативу учнів, прищеплювати і виховувати любов до музики.


Вчитель: Дорогі, кохані діти, Хочу я вас запросити В царство Музики величне, Незвичайне фантастичне.


Заняття проходить без супроводу фортепіано чи іншого інструменту


1-10 11-20 ... 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 ... 501-510 511-513