Мета уроку: розглянути можливі причини вживання наркотичних речовин підлітками; розвивати вміння учнів розрізняти позитивні та негативні наслідки підліткової поведінки.


Мета уроку: розглянути можливі соціальні ризики для здоров’я підлітка в найближчому оточенні; розвивати вміння учнів протидіяти соціальному негативному тиску.


Мета уроку: контроль і корекція рівня компетентності учнів із розділу «Фізична складова здоров’я».


Мета уроку: розглянути поняття про соціальні чинники здоров’я і безпеки підлітків; розвивати вміння учнів аналізувати соціальні чинники здоров’я і безпеки підлітків.Мета уроку: розглянути особливості добору косметичних засобів і догляду за шкірою для дівчат та хлопців; розвивати знання учнів про індивідуальні особливості шкіри підлітків та необхідність попередження захворювань шкіри.


Мета уроку: розглянути типи шкіри та особливості стану шкіри в підлітковому віці; розвивати знання учнів про особливості шкіри та необхідність догляду за нею у підлітковому віці; гігієнічне виховання.


Мета уроку: розглянути ознаки статевого дозрівання, розвивати знання учнів про необхідність дотримання правил особистої гігієни підлітків.


Мета уроку: розглянути вікові особливості індивідуального розвитку підлітків; розвивати знання учнів про відповідність фізичного розвитку вікові та статі.


Мета уроку: контроль і корекція рівня компетентності учнів з тем: «Здоровий спосіб життя», «Життя і здоров’я людини».


Мета уроку: розглянути захисні реакції організму людини, основні методи попередження неінфекційних та інфекційних захворювань; розвивати знання учнів про можливість укріплення імунітету.


1-10 11-20 21-30 31-40 ... 411-420 421-425