Мета: узагальнити знання учнів про Сонце, воду, повітря, їх властивості та значення для рослин, тварин та людей. Розвивати навички спостереження за навколишнім середовищем. Розвивати зв’язне мовлення, пам’ять.


Мета: Продовжувати формувати поняття про охорону природи в Україні; формувати навички самостійної ро- боти з підручником. Розвивати творче, логічне мислення учнів, увагу, уяву, зв’язне мовлення. Виховувати любов та бережливе ставлення до природи, пізнавальний інтерес учнів.


Мета. Дати поняття «особистість»; показати, що кожна людина унікальна й оригінальна; допомогти учням знайти в собі те, що відрізняє її від інших; сприяти розвитку вміння бачити в собі Людину, творця самої себе; виховувати дбайливе ставлення до власного життя.


МЕТА: Розширити і закріпити знання учнів про птахів, їхню поведінку і спосіб життя, про роль і місце у природі, про значення у житті людини; поглибити знання учнів про зимуючих птахів нашої місцевості, про екологічні зв’язки між ними та навколишнім середовищем; розвивати інтерес, спостережливість; навчити правил поведінки в природі, учити замислюватися над наслідками своїх дій; виховувати в дітей дбайливе ставлення до пернатих друзів, любов і милосердя до всього живого на землі.


Мета: Ознайомити учнів з основними істотними ознаками звірів; збагатити знання новими відомостями про живлення звірів; виховувати любов до рідного краю.


Мета: Розширити знання учнів про тварин, які живуть поруч із людиною; розвивати уміння спостерігати за тваринами, описувати зовнішній вигляд тварин найближчого оточення, доглядати за ними; сприяти розвитку активного пізнавального ставлення до природного оточення; вчитися турбуватися про тварин у різні пори року, виховувати почуття милосердя.


Мета: Розвивати знання дітей про взаємозв'язок людини з природою. Вчити берегти і примножувати природні багатства. Виховувати любов до природи.


Мета проекту: допомогти дітям визначити головне, розібратися в темі, стимулювати інтерес до дослідницької роботи, вчити їх працювати з науково-пізнавальною літературою, співпрацювати з однолітками, вчити виступати перед аудиторією.


Мета: Ознайомити дітей із природою рідного міста та його околиць в різні пори року. Розкрити роль природи у місті; ознайомити з рослинами, які найчастіше використовують для міського озеленення.


МЕТА: (Презентація до уроку. Слайд №3)  Формувати уявлення про особливості розмноження комах, риб, земноводних, плазунів, птахів, звірів;  Поглибити знання учнів про турботу тварин про своє потомство;  Розвивати вміння міркувати за аналогією, логічно будувати свою розповідь, працювати з текстом і малюнками підручника;  Провести контроль навчальних досягнень за темою “Тварини”;  Виховувати пізнавальний інтерес до природи, дбайливе ставлення до тварин


1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-52