Мета: Закріплювати вміння виділяти слова назви-предметів серед інших слів та в тексті. Ознайомити учнів з поняттям «крилатий вислів». Розвивати мовлення учнів за допомогою різноманітних вправ творчого характеру. Виховувати любов до природи та тваринного світу.


Основний зміст уроку. І. Оголошення теми, мотивація навчальної діяльності учнів на уроці. Завдання. Протягом уроку працювати над даною темою, вивчати поняття про текст, його структуру, засоби зв’язку між складовими частинами.


Серед споріднених спільнокореневих слів знайди зайве слово


Діти, сьогодні у нас незвичайний урок, урок – казка. У нас на землі є чарівний край, де тихі квітневі ночі пливуть на крилах солов’їних пісень, де вранці, на замріяній річці вмивається джерельною водою біле латаття, де навесні


Мета: Удосконалювати вміння та навички учнів розрізняти дієслова теперішнього, минулого і майбутнього часів; розвивати інтелектуальні здібності учнів, уяву, мислення, пам’яті, мовлення учнів, вміння послідовно висловлювати свої думки; формувати навички співпраці, розвивати комунікативні здібності, виховувати любов та бережне ставлення до природи.


Мета: розширити уявлення учнів про речення, ознайомити зі спонукальними реченнями, їх характерними ознаками, формами спонукання, розділовими знаками в кінці спонукальних речень; формувати самостійність у роботі; збагачувати словниковий запас; виховувати культуру пішохода.


Мета. Дати уявлення про питальне речення, формувати навички інтону­вання та вміння ставити логічний наголос у питальних реченнях, удосконалювати вміння розрізняти речення за метою висловлювання,розвивати зв'язне мовлення учнів; виховувати старанність і наполегливість,виховувати бережне ставлення до лісо­вих мешканців.


Мета: закріпити знання учнів про спонукальні речення; вчити виділяти їх у мовленні й складати самостійно, правильно використовуючи розділові знаки; розвивати вміння узагальнювати;розвивати навички виразного читання; виховувати доброзичливе, дружнє ставлення до оточуючих, виховувати почуття доброти.


Мета: закріпити вміння розрізняти споріднені слова і слова близькі за значенням, визначати корінь у спільнокореневих словах; розвивати розумові здібності учнів,творче мислення,зв’язне мовленя; виховувати любов до рідного краю,до рідного слова,інтерес і повагу до української культури,традицій,формувати морально-етичні навички.


Мета. Розвиваючи усне та писемне мовлення, закріпити граматичні ознаки іменників. Вчити влучно висловлювати свої думки. Розвивати творчі й естетичні смаки, виховувати любов до рідної природи.


1-10 11-20 21-30 31-40 ... 51-60 61-69