Мета уроку: розглянути правила безпечного користування газовими приладами; розвивати знання учнів про наслідки порушення правил безпечного користування газовими приладами.


Мета уроку: розглянути правила електробезпеки в побуті та дію електроструму на організм людини; розвивати знання учнів про наслідки необережного поводження з електроприладами та електродротами.


Мета уроку: розглянути поняття безпеки та небезпеки повсякденного життя.Мета уроку: розглянути методи запобігання ВІЛ-інфікуванню; розвивати уявлення учнів про взаємозв’язок наркоманії і ВІЛ-інфікування; виховувати толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.


Мета уроку: розглянути негативний вплив на здоров’я підлітків тютюнового диму, алкоголю, наркотичних і токсичних речовин; розвивати вміння учнів аналізувати процеси формування наркотичної залежності під дією нікотину, алкоголю, наркотичних і токсичних речовин.


Мета уроку: розглянути поняття корисних і шкідливих звичок; розвивати знання учнів про залежність здоров’я від корисних і шкідливих звичок.


Мета уроку: перевірка і корекція рівня компетентності учнів з тем «Здоров’я і середовище існування життя» та «Життя і здоров’я людини».


Мета уроку: розглянути особливості догляду за зубами та порожниною рота; розвивати уявлення учнів про взаємозв’язок стану зубів та роботи травної системи.


Мета уроку: розглянути особливості догляду за тілом у підлітковому віці; розвивати розуміння значення особистої гігієни в підлітковому віці та дотримання гігієнічних вимог під час занять фізичними вправами.


Мета уроку: розглянути поняття йододефіциту, його наслідки та умови виникнення; розвивати знання учнів про профілактику йододефіциту.1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... 371-380 381-381