Мета уроку: розглянути поняття збалансованого харчування та його особливості в підлітковому віці; розвивати вміння учнів аналізувати та враховувати калорійність продуктів у щоденному раціоні.Мета уроку: розглянути поняття гармонійного фізичного розвитку підлітків; розвивати уявлення учнів про взаємозв’язок фізичного розвитку та статі підлітка.Мета уроку: розглянути чинники здоров’я, їх позитивний та негативний вплив на здоров’я людини; розвивати уявлення учнів про вплив клімату на здоров’я; формувати практичні вміння та навички добору одягу та взуття за сезоном і погодою.


Мета уроку: розглянути вплив природного та техногенного середовища на здоров’я людини; розвивати вміння учнів аналізувати стан навколишнього середовища за місцем проживання.


Мета уроку: розглянути складові навколишнього середовища та вплив довкілля на здоров’я; розвивати вміння учнів аналізувати вплив навколишнього середовища на людину.


Мета уроку: Ознайомити учнів з видами орнаментів, стилізацією рисунка; Вивчити поняття рапорт, композиція; Розвити художній смак і творчу активність при розробці композиції; Виховувати акуратність, старанність, формувати доброзичливе ставлення при оцінці праці інших людей.


Мета уроку: ознайомити з історичними відомостями про культурний символ України – писанку, її місце в сучасному декоративно-ужитковому мистецтві, символікою орнаментів, кольору; розвивати інтерес до пізнання народного мініатюрного живопису України; виховувати повагу до культурної спадщини народу, традиції, любов до прекрасного.


Мета: ознайомити з технологією роботи пластиковою канвою; навчити застосовувати пластикову канву; розвивати художній смак, творчі здібності, проявляти наполегливість у досягненні своєї мети; виховувати охайність під час виконання ручних робіт; суворе дотримування правил безпечної праці та санітарно-гігієнічних вимог.


Мета: ознайомити з технологією виконання швів; навчити правильно виконувати ці шви, учити розрізняти шви за технікою та способом виконання; удосконалювати практичні навички роботи; виховувати старанність; формувати інтерес до українських традицій.


Мета: ознайомити учнів із прийомами виконання петельного шва, його різновидами, графічним зображенням шва; удосконалювати навички вишивання, роботи зі швацьким приладдям; виховувати охайність, посидючість, увагу, доброзичливе ставлення один до одного, культуру праці.


1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ... 371-380 381-381